Úvod Masážní salon Blog Kontakt Pondělí -Pátek 8:00-16:00
+420 491 431 798
+420 601 338 646
info@vydejnaletna.cz
20.3.2023

Peter Legwood

O značce Peter Legwood

Peter Legwood je italská značka ortopedických vložek a zdravotní obuvi. V roce 1991 Angelo Scantamburlo vyrobil první pár ortopedických vložek na míru. Soustředil se především na spolupráci s vrcholovými sportovci a tak se jeho patentovaná technologie AEQOUS dostala do ČR. Jako první mohli spolupráci vyzkoušet čeští volejbalisté, kteří působili v italské Sérii A. Od roku 2011 dovážíme výrobky Peter Legwood do ČR a SR.

Jedinečnost obuvi a vložek je založena na patentovaném systému AEQUOS. Tento systém využívá působení série tlakových bodů a naklonění, jež dodávají chodidlu větší stabilitu. Výsledkem je zlepšení rovnováhy a menší namáhání pohybového aparátu. Obuv byla vyvinuta jako regenerační a je vhodná pro celodenní nošení.

Soustředíme se především na prodej a úpravu obuvi, kde se staráme o personál např.  v nemocnicích, lékárnách, restauracích a školách.  Obuv doporučujeme všem, kteří se chtějí starat aktivně o své tělo a nebo stojí celý den na nohou.

Zdroj Pro Evolution s.r.o.

Obuv je upravitelná na míru v naší Výdejně Zdravotnických potřeb Na Letné zdarma při zakoupení této obuvi u nás.

Zdravotní obuv Peter Legwood máme pánské, dámské, dětské.

Tak se u nás zastavte, vše vysvětlíme poradíme, vybereme společně obuv přesně na míru.Vítejte v naší Výdejně na Letné v Náchodě


Fuoco s.r.o.
© 2024 Fuoco s.r.o.
Agentura: